Search

I DALIS. VEIKLIOSIOS MEDŽIAGOS IR PRIEMONĖS

 • Kaip atsirenkame botanines medžiagas?
  Kartu su partneriais sudarėme pagrindinius botaninių medžiagų atrankos kriterijus: tai sudėtis ir grynumo lygis, ekologiškas išgavimo procesas, atsekamumas ir kiti veiksniai (pvz., konkrečių botaninių medžiagų biologinis skaidumas arba tvarumas).
  „L’Oréal“ taiko specialų kriterijų, vadinamą natūralumo koeficientu. Jis rodo pusiausvyrą tarp medžiagos kilmės ir išgavimo proceso metu atliekamos transformacijos. Kuo didesnis koeficientas, tuo natūralesnė medžiaga. Mūsų atrinktos sudedamosios medžiagos pasižymi itin geru efektyvumo ir natūralumo santykiu.
 • Kokios veikliosios medžiagos naudojamos „Botanicals Fresh Care“ priemonėse? Kodėl jos pasirinktos?
  Mes pasirinkome tris itin natūralias botanines medžiagas, pasižyminčias ypatingomis savybėmis:
  Eterinis pelargonijų aliejus  pasižymi švytėjimą sustiprinančia galia,
  Dažinių dygminų aliejus  gausus lipidų, todėl atkuria jų atsargas plaukų pluošte ir pasižymi    maitinamosiomis savybėmis
  Kalendrų sėklų aliejus  sustiprina plaukus.
 • Kaip išsirinkti „Botanicals Fresh Care“ priemones?
  „GERANIUM Radiance Remedy“ linijos priemonės suteikia plaukams daugiau švytėjimo. Ryškiausia linijos žvaigždė? Tai plaukų puoselėjamasis, nenuskalaujamas, švytėjimo suteikiantis tonikas. Jis veikia akimirksniu ir tobulai tinka dažytiems plaukams arba spindesį praradusiems plaukams .
  „CORIANDER Strength Cure“ linijos priemonės atgaivina ir sustiprina plaukus nuo šaknų iki galiukų. Ryškiausia linijos žvaigždė? Tai stiprumo suteikiantis nenuskalaujamas eliksyras, trapius plaukus apsaugantis nuo lūžinėjimo.
  • „SAFFLOWER Rich Infusion“ linijos priemonės giliai pamaitina sausus plaukus ir atkuria jų minkštumą. Ryškiausia linijos žvaigždė? Intensyvaus poveikio pomada, kuri suteikia švelnumo net ir sausiausiems plaukams , jų neapsunkindama.
 • „Botanicals Fresh Care“ ir „L’Oréal Paris“
  „Botanicals Fresh Care“ yra naujas „L’Oréal Paris“ prekės ženklas, sukurtas remiantis 110 metų patirtimi, žiniomis apie plaukų poreikius ir geriausiomis plaukus transformuojančiomis technologijomis. Mūsų įmonė sudedamosioms dalims taiko aukščiausios kokybės standartus ir griežčiausias saugumo bei efektyvumo vertinimo procedūras. Naujoves kuriame kartu su geriausiais sudedamųjų medžiagų augintojais.

II DALIS. EKOLOGINIS SĄMONINGUMAS

 • Ar jūsų pakuotės ekologiškos?
  Mūsų buteliukai (šampūnų, skysčių, eliksyrų) pagaminti iš 100 % perdirbtų medžiagų. Tai reiškia, kad visos buteliukų gamybai naudojamos PET medžiagos yra perdirbtos. Be to, šiuos buteliukus galima perdirbti pakartotinai. Ieškokite informacijos apie jūsų šalyje taikomus perdirbimo procesus.
 • Iš kur gaunamos „Botanicals Fresh Care“ medžiagos?
  Mums labai svarbūs sudedamųjų medžiagų šaltiniai ir jų atsekamumas. Kad medžiagų niekada nepritrūktų, jas perkame iš kelių šaltinių:

   • Pelargonijų eterinį aliejų – iš Egipto arba Šiaurės Afrikos

  • Kalendrų sėklų aliejų – iš Bulgarijos ir Rusijos

  • Dažinių dygminų aliejų – iš Europos, JAV ir Meksikos
 • Kur gaminamos „Botanicals Fresh Care“ priemonės?
  Didžioji dalis priemonių gaminama Europos šalyse, įskaitant Prancūziją.

III DALIS. SUDĖTIS

IV DALIS. NAUDOJIMAS IR NURODYMAI

 • Kaip dažnai reikėtų plauti plaukus?
  Tai priklauso nuo plaukų tipo. Normalius plaukus pakanka plauti 2 ar 3 kartus per savaitę. Riebius plaukus reikėtų plauti kasdien, o sausus – 1 ar 2 kartus per savaitę.
 • Kuo skiriasi kaukė ir kondicionierius?
  Kondicionierių sudaro subtilus maitinamųjų ir kondicionuojamųjų medžiagų derinys, iš karto paveikiantis plaukus: jie tampa lengvai šukuojami ir elastingi.
   
  Kaukė pasižymi didesne koncentracija, todėl ši priemonė intensyvesnė. Ja ištepus plaukus reikia palaukti 5 ar 10 minučių, tada nuskalauti. Kaukė giliai atkuria plaukų pluošto lipidų atsargas.
   
  Abi priemones reikėtų tepti nuo vidurio ilgio iki plaukų galiukų, neliečiant šaknų (antraip plaukai greičiau susiriebaluos).
   
  Nepriklausomai nuo plaukų tipo, kondicionierius paprastai naudojamas kaskart išplovus plaukus šampūnu. Jeigu plaukai labai problemiški, kaukę galite naudoti kaskart prireikus.
 • Ar priemonės turi galiojimo pabaigos datą?
  Taip. Laikas, per kurį reikia sunaudoti atidarytą priemonę, nurodytas galinėje pakuotės dalyje. Indelio simbolyje nurodytas skaičius reiškia mėnesius. Pavyzdžiui, simbolis su skaičiumi 12 reiškia, kad atidarytą priemonę reikia sunaudoti per 12 mėnesių.
 • Ar priemones galima naudoti laukiantis?
  Moksliniai tyrimai nerodo, kad nėščiosioms šios kosmetikos priemonės galėtų kelti kokį nors pavojų.  
  Žr. nuorodą:: 
  http://www.loreal.com/sustainability/l'or%C3%A9al-answers/product---ingredient-safety/your-questions