Search

Mūsų

įsipareigojimai

Atraskite mūsų produktų kūrimo principus

 

FORMULIŲ SUDĖTIS

Botanicals Fresh Care yra aukščiausios kategorijos plaukų priežiūros priemonių prekės ženklas. „Botanicals“ gausu botaninių medžiagų, kurias formulėms pritaikėme bendradarbiaudami su ūkininkais, botanikais, tiekėjais, chemikais ir inžinieriais. Mes siekiame suteikti unikalius grožio potyrius, todėl kurdami veiksmingiausias formules renkamės išskirtines, malonias tekstūras bei kvapus ir atsisakome silikonų, parabenų ir dažiklių.
commitment

ESAME ĮSIPAREIGOJĘ NAUDOTI AUKŠTOS KOKYBĖS ŽALIAVAS

Kurdami „Botanicals“, mes bendradarbiaujame su tiekėjais, atitinkančiais griežčiausius specifikacijų reikalavimus, kurie užtikrina didesnį skaidrumą ir ekologiškumą, pvz., tiekėjai turi kruopščiai pildyti dokumentų bylas (reguliavimo, atsekamumo, analizės duomenų ir pan.). Naujos partnerystės leidžia siekti aukščiausios kokybės ir efektyvumo. Tai naudinga visiems.
Kiekvieną botaninę medžiagą kruopščiai atsirenkame įvertinę ne tik jos privalumus, bet ir kokybę bei išgavimo procesus. Todėl jos visos yra gamtinės kilmės ir gaunamos iš atsinaujinančių šaltinių. Mes dirbame su skirtingais tiekėjais, siekdami kuo geriau išnaudoti įvairovę ir visada užtikrinti aukščiausią medžiagų kokybę.
commitment

MES KURIAME AUTENTIŠKAS GROŽIO FORMULES BE SILIKONŲ, BE PARABENŲ, BE DAŽIKLIŲ.

„L’Oréal Paris“ plaukų priežiūros laboratorijos pirmą kartą atsisakė silikonų, parabenų, dažiklių ir pasitelkė    unikalų botaninį kompleksą . Jį naudojame visoms linijos priemonėms, net ir puoselėjamiesiems gaminiams. Tai sojų ir kokosų aliejų mišinys, užtikrinantis malonumą naudoti ir suteikiantis plaukams išskirtinės kokybės. Jie pamaitinami ir tampa purūs  – pagaliau atgavę tikrą natūralumą.  
Taip pat, dažiklių mūsų formulėse nėra ir dėl to, kad jie paprasčiausiai nėra būtini maloniems potyriams.
commitment

MES KRUOPŠČIAI KURIAME UNIKALIUS POTYRIUS

Siekdami suderinti gamtos įkvėpimą ir maksimalų veiksmingumą, pasitelkiame savo žinias ir entuziastingai kuriame  ypač malonias formules. Mes siūlome ne tik priemones plaukams, bet išskirtinius ir autentiškus lytėjimo, regos ir uoslės potyrius.  
„L’Oréal Paris“ plaukų priežiūros priemonės dar niekada nebuvo kuriamos taip glaudžiai bendradarbiaujant su parfumerijos specialistais. Mūsų aromatai ne tik įsigeria į plaukus. Jie glamonėja jusles ir užtikrina puikią savijautą. Plaukų plovimas tampa nebe elementaria higienos procedūra, o malonumu, dėmesio sau valandėle.
commitment

MES RŪPINAMĖS PAKUOČIŲ EKOLOGIŠKUMU

Mums rūpi aplinkosauga, todėl šampūnų ir puoselėjamųjų priemonių buteliukams pasirinkome 100 % perdirbtas PET žaliavas,  iš kurių pagamintos pakuotės taip pat yra perdirbamos. Tai sumažina atliekų kiekį. Mes visada ieškome būdų, kaip geriausiai apsaugoti savo priemones aplinkai kuo palankesniu būdu.  
Sukurti tamsaus gintaro spalvos buteliukus mus įkvėpė kadaise žolininkų naudoti indai. Šios spalvos medžiagos geriau apsaugo formules nuo kenksmingų išorinių veiksnių.

Susipažinkite su mūsų gamintojais

Gamintojų istorijos