Search

KALENDRŲ

SĖKLŲ ALIEJUS

Kalendros yra vienas iš efektyviausių botaninių augalų, turinčių itin stiprias plaukus gražinančias savybes. Augalinis kalendrų sėklų aliejus yra 100% atsinaujinantis ir biologiškai skaidus, ypatingai gausus Omega 6 riebiųjų rūgščių ir jau šimtmečius naudojamas augaliniams ekstraktams.
Sustiprinkite silpnus plaukus su kiekvienu naudojimu.

Net silpni plaukai turi gamtos galią.

Kalendrų

sėklos 

Vitaminai, mineralinės medžiagos, potencijos stiprinimas... Kalendros turi visko. Atraskite iš naujo laiko išbandytas kalendrų aliejaus galias ir patirkite jo unikalų poveikį savo plaukams.
 

Auginamos mūsų atrinktų ūkininkų, kalendros subrandina sėklas, iš kurių išgaunamas kalendrų aliejus. Tai 100 % biologiškai skaidus ir atsinaujinantis, jame nepaprastai daug maitinamųjų lipidų (omega 6 riebalų rūgščių).  

Kaip parodė mūsų tyrimai, kalendrų aliejus pagerina silpnų plaukų paviršiaus kokybę, o nenuplaunamos priemonės su kalendrų aliejumi stiprina plaukus.

Šiek tiek istorijos

Ar žinote, kad kalendros buvo naudojamos jau 5000 pr. m. e.? Šių augalų pėdsakų rasta Senovės Egipto faraonų kapavietėse ir Izraelyje.

Senovės Romėnai jau naudojosi gaiviu sėklų kvapu, o graikų „medicinos tėvas“ Hipokratas teigė, kad kalendros labai naudingos sveikatai.

O dabar sėklos

Jūs gerai pažįstate kalendras – tai vienmetis augalas gležnais stiebeliais, tamsiai žaliais lapais ir baltais žiedais. Rusvose apvaliose jų sėklose mūsų botanikai rado kalendrų paslaptį: tuščią ertmę, pripildytą eteriniu aliejumi. Sutrinkite kalendrų sėklas ir pajusite aitrų šiltą pikantišką apelsininį poskonį ir su jokiu kitu nesupainiojamą kvapą.
coriander

Mes pasitikime kalendrų sėklomis

Mes negalime nepabrėžti: dėl didelio chlorofilo kiekio kalendros yra viena iš stipriausių sudedamųjų dalių veiksmingose detoksikavimo priemonėse, jos ištraukia toksinus ir padeda išvalyti organizmą ląstelių lygmenyje. Naudingos plaukams, kalendros taip pat veikia kaip raminamosios žolelės – padeda mažinti nerimą ir stresą, gerina miego kokybę.

Atgaivinkite savo plaukus!

Coriander Strength Cure produktų linija

CORIANDER STRENGTH CURE
ŠAMPŪNAS,

CORIANDER STRENGTH CURE
BALZAMAS,

CORIANDER STRENGTH CURE
STIPRINAMASIS ELIKSYRAS,

CORIANDER STRENGTH CURE
Plaukų kaukė,