Search

PELARGONIJŲ

ETERINIS ALIEJUS

Geriausių pasaulyje botaninių medžiagų paieškos atvedė mus prie pelargonijų, itin ryškių ir spalvingų gėlių.
Mūsų preciziški distiliavimo procesai padeda išgauti išskirtinius ir atsinaujinančius eterinius aliejus iš šių švelnių pumpurų.
Mes naudojame eterinį pelargonijų aliejų gamindami prabangias Botanicals Fresh Care Geranium Radiance Remedy priemones, kurios saugo ir atkuria dažytų ir spindesį praradusių plaukų gyvybingumą ir spindesį.

Net dažyti, spindesį praradę plaukai turi gamtos galią.

PELARGONIJŲ

ALIEJUS

Jūs jau pažįstate pelargonijas iš jų gražių ryškių žiedų.
 
Neabejotinai prisimenate tą nelabai malonų kvapą... jeigu atvirai, tą beveik nepakenčiamą pelargonijų kvapą. Ir, tiesą sakant, tas visiškai nepakenčiamas kvapas yra vienas iš nuostabiausių moskitų repelentų.
 
Ganėtinai nemaloni situacija... atspėkite, kodėl? Pelargonijos turi itin vertingo eterinio aliejaus, kuris labai naudingas plaukams.
 
Šis salsvo kvapo aliejus turi neprilygstamų antioksidacinių galių, o jo gydomosios savybės suteiks jums nuostabų ramybės pojūtį po ilgos dienos.
geranium

O dabar sėklos

Daug šimtmečių šis augalas buvo dauginamas auginiais. Ir tik 1962 metais augintojams pavyko išgauti pirmąsias daigias sėklas.

Mūsų chemikai eterinį aliejų išgauna iš paties augalo, garų distiliacijos būdu iš stiebų ir lapų, o kvapas priklauso nuo augalo amžiaus.
geranium

Šiek tiek istorijos

Nors pelargonijos pirmiausia buvo atrastos Pietų Afrikoje, mes jau daugiau nei 200 metų žinome jas kaip pagrindinius Amerikos sodų augalus. Pelargonijos labai populiarios Viduržemio jūros regione, jos gali augti beveik bet kokiame dirvožemyje – tai mūsų ūkininkai puikiai žino.

Ištisus šimtmečius šis augalas buvo vertinamas dėl įvairiausių jo naudojimo galimybių, universalumo ir puikių savybių.
geranium

Mes pasitikime pelargonijomis

Pelargonijos plačiai naudojamos aromaterapijoje – jų eterinis aliejus gali padėti atkurti hormonų pusiausvyrą, mažinti stresą ir švelninti nerimą.

Net senovės gražuolės naudojo pelargonijų aliejų savo odai sveikatinti, gražinti ir suteikti jai spindesio. Štai vienas patarimas jums: vos keli lašai pelargonijų aliejaus, įpilti į kondicionierių arba šampūną, padės atkurti plaukų gyvybingumą ir žvilgesį...

Geranium Radiance Remedy produktų linija

GERANIUM RADIANCE REMEDY
Šampūnas,

GERANIUM RADIANCE REMEDY
BALZAMAS,

GERANIUM RADIANCE REMEDY
ŽVILGESIO SUTEIKIANTIS TONIKAS,

GERANIUM RADIANCE REMEDY
Plaukų kaukė,