Search

Dažinių dygminų

aliejus

Dažinių dygminų sėklose yra gausu lipidų, kurie ypatingai maitina sausus plaukus.
Net senovės egiptiečiai ypač vertino dažinių dygminų maitinamasias savybes.
Mes naudojame šį ypatingai vertingą augalinį aliejų Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion plaukų priežiūros linijoje. Apgaubkite svo plaukus ypatingai tiršta puta bei rytietiškais aromaitais ir pamaitinkite juos.
 
Net sausi plaukai turi gamtos galią.

Dažinių dygminų

aliejus

Dažinių dygminų aliejus yra viena iš nuostabiausių gamtos dovanų: jis biologiškai skaidus ir 100 % atsinaujinantis.

Kai minkščiausia žiedo dalis išspaudžiama, ji praranda augalui būdingą kvapą ir spalvą. Tačiau mūsų chemikai atrado, kad šiame aliejuje nepaprastai gausu vitamino E bei omega 6 ir omega 9 riebalų rūgščių, taip pat naudingų skaidulinių medžiagų.

O dabar sėklos


Natūraliai augantys sausringoje aplinkoje ir laistomi sezoninio lietaus, dažiniai dygminai turi ilgas šaknis. Greičiausiai esate matę šiuos usnis primenančius augalus aštriais lapais ir gražiais geltonais, oranžiniais ar raudonais žiedais... Kiekviena šakelė subrandina nuo 15 iki 20 sėklų kiekvienoje galvutėje.

Šiek tiek istorijos

Ar žinote, kad dažiniai dygminai yra viena seniausių žmogui žinomų kultūrų?
 
Senovės egiptiečiai naudojo dygminus dažams ir girliandomis gaminti, kurių buvo rasta faraonų kapavietėse. Dabar šis augalas auginamas visame pasaulyje – Kazachstane, Argentinoje, Indijoje, Meksikoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose...
safflower trust

Mes pasitikime dažiniais dygminais

Dažiniai dygminai yra universalus augalas: nuo dažymo iki maisto kvėpinimo ir net gydymo – botanikai jau seniai stebisi įvairiomis šios augalo naudojimo galimybėmis.
 
Gamta pasirūpino visais, todėl stiprios maitinamosios sėklų ir aliejaus savybės padeda apsaugoti plaukus nuo išsausėjimo atšiauriomis žiemos sąlygomis. Ištarkite „Taip!“ dažiniams dygminams!
 
Atgaivinkite savo plaukus!

 Lavender Soothing Concoction produktų linija

Lavender Soothing Concoction šampūnas
Šampūnas,

LAVENDER SOOTHING CONCOCTION
BALZAMAS,

LAVENDER SOOTHING CONCOCTION
Prieš šampūną naudojamas aliejus,

LAVENDER SOOTHING CONCOCTION
PLAUKŲ KAUKĖ,