Search

MŪSŲ ŽURNALAS

Mūsų istorija

Augalų užkalbėjimo menas

Kad augalai vešėtų, jiems reikia tinkamos dirvos, šviesos, vandens... ir jūsų dėmesio. Kaip ir kiekviena gyva būtybė, augalai reaguoja kalbinami. Jie greičiau auga, užmezga daugiau pumpurų, puikiai veši ir sparčiau atsigauna.
 
Be to, ši praktika naudinga ne tik augalams. Teigiamą poveikį pajusite ir patys. Ar pastebėjote, kad augalų priežiūra – jų laistymas, lapų valymas – labai ramina?
 
Tad švelniai pakalbinkite augalus. Papasakokite jiems apie savo dieną, pasidalykite meile ir teigiamomis mintimis. Galite ir paprasčiausiai padėkoti už tai, kad jie yra mūsų gyvenimo dalis.
 
Tyrimai rodo, kad augalai reaguoja į garso pokyčius. Tad natūralu, kad jiems patinka mūsų balso melodija ir teigiama energija, kurią skleidžiame. Poveikis, žinoma, abipusis: juk malonu, kai kambaryje veši gyvybingi, energija spinduliuojantys augalai?
 
Princas Čarlzas yra pasakojęs: „Grįžtu namo ir kalbuosi su augalais. Tikrai. Labai svarbu su jais kalbėtis. Be to, jie man atsako.“ O jeigu jau radote laiko savo žaliesiems bičiuliams paniūniuoti, kartu jais ir pasirūpinkite, pvz., nuskinkite negyvus lapelius, kurių šiaip nepastebėtumėte.
 
Tad nepamirškite kalbėtis su savo augalais. Jie augs gražesni, o jūs jausitės geriau. Štai toks dvigubas augalų užkalbėjimo stebuklas.

#Plants

#Mind

#Relaxation

Naujienos

Mūsų žurnalas