Search

MŪSŲ ŽURNALAS

Mūsų istorija

Kalendros detoksikacijai

„Artėja pavasaris, laikas pasipuošti!“

Na taip. Lengviau pasakyti, nei padaryti. Pirmiausiai teks susigrąžinti formas po tingios žiemos... O tam puikiausiai tiks detoksikacijos programa, padedanti atsikratyti sukauptų toksinų. Pristatome naują geriausią jūsų sveikatinimosi draugę – kalendrą! Patikėkite mumis. Kalendros garsėja teigiamu poveikiu virškinimui, todėl palengvins gyvenimą pasibaigus šventinėms puotoms...

Išvalykite organizmą ir atsikratykite toksinų – jau dabar išgerkite stiklinę ypatingų sulčių. Jas paruošti – vieni juokai. Jums prireiks ryšelio kalendrų, pusės agurko, pankolio ir dviejų ekologiškų apelsinų. Viską susmulkinkite ir sudėkite į plaktuvą. Sveika, gardu ir 100 % detoksikuoja.

Puikiai pradėjus negalima sustoti!

Sakoma, kad Motina gamta žino geriausiai. Štai todėl atsigręžiame į ją ir siūlome dar vieną receptą. Metas detoksikuojamajai žolelių arbatai!

Kaip ją paruošti?

Prireiks kupino šaukštelio kalendros, kumino ir gabalėlio imbiero šaknies. Visa tai užpilkite 750 ml karšto vandens ir palaukite 5 minutes. Tokį gėrimą vartokite tris kartus per dieną dvi savaites. Jis tikrai išvalys organizmą... Ačiū, motule!

Beje, ar žinote, kad kalendras galima ir valgyti? Tikrai taip. O paruošti gardų užkandį visai lengva. Kalendrą susmulkinkite ir dubenėlyje sumaišykite su kreminiu sūriu. Pagardinkite žiupsneliu druskos ir pipirų. Padažą skanaukite su daržovių lazdelėmis. Voilà, tikras gardumynas! Ir beveik jokios graužaties dėl kalorijų...

Kalendros puikiai tinka prie salotų ar mėsos, keptos ant grotelių. Jomis nedvejodami gardinkite viską, ką tik norisi.

Kalendrinė detoksikacija padės jums atgauti formas... na, bent jau iki kitos žiemos.

#Health

#Mind

#Body

#Plants 

Naujienos

Mūsų žurnalas