Search

MŪSŲ ŽURNALAS

Mūsų istorija

Laura, 26 metų, ekologinio ūkio savininkė

Mano gyvenimas pasikeitė: mečiau buhalterės darbą ir pradėjau rūpintis ekologiniu ūkiu.

Kaip viskas prasidėjo? Baigusi buhalterijos studijas, susiradau darbą pagal specialybę. Tačiau abu su partneriu norėjome ramesnio gyvenimo arčiau gamtos. Troškome gyventi pagal savo įsitikinimus. Per dvejus metus pavyko sutaupyti pakankamai pinigų savo svajonei – visiškai pakeisti savo gyvenimą ir pradėti ūkininkauti.  Tad kaime įsigijome nedidelį sklypą ir porą gyvulių. Sukūrėme nuosavą ekologinio ūkininkavimo verslą.

 

Kaip gyvenate šiandien? Šiandien abu tvarkomės savo mažytėje įmonėje. Vyras prižiūri gyvulius, o aš rūpinuosi mūsų gaminių prekyba turguose. Taip, uždirbame mažiau negu anksčiau, bet esame dešimt kartų laimingesni.

 

Gal galite duoti kokį nors patarimą? Esate girdėję sakant, kad už pinigus laimės nenusipirksi? Mūsų patirtis rodo, kad šis posakis teisingas. Žinoma, santaupos mums leido greičiau įgyvendinti savo svajonę, bet anksčiau ar vėliau vis tiek būtume įsikūrę gamtoje. Atvėrus langą atsiveria akimis neaprėpiamos pievos – tai išties neįkainojama. Kiekvieną dieną džiaugiamės savo priimtu sprendimu.

Naujienos

Mūsų žurnalas