Search
botanicals-black
Botanicals Fresh Care – tai studija, kurianti prabangias plaukų priežiūros priemones su botaniniais ingredientais.
 
#FindYourBetterNature

Mūsų įsipareigojimai

Atraskite savo plaukų gamtos galią.
Botanicals – tai studija, kurianti prabangias plaukų priežiūros priemones su botaninėmis sudedamosiomis medžiagomis.  
Kiekviename kūrimo etape kiekvienas gamintojas, ūkininkas, botanikas ir chemikas entuziastingai ir naudodamiesi visomis savo žiniomis ieško veiksmingiausių pasaulyje botaninių medžiagų. Mes sukūrėme itin veiksmingos sudėties, malonios tekstūros ir malonaus kvapo gaminius be jokių silikonų, parabenų ir dažiklių.
Mes esame įsipareigoję siekti darnos, partnerystės ir bendruomenės interesų.
Mūsų siekis – ieškoti geresnių natūralios kilmės sudedamųjų medžiagų, kurti tvaresnius procesus ir gaminti dar malonesnės tekstūros priemones – padėjo rasti naujus plaukų puoselėjimo būdus.
Mes tikime, kad kiekviename gyvenimo kelionės etape kiekvienas turi galimybę atrasti geriausias savo savybes.

Susipažinkite su mūsų gamintojais

Gamintojų istorijos

Klausimai ir atsakymai

 • Kaip atsirenkame botanines medžiagas?
  Kartu su partneriais sudarėme pagrindinius botaninių medžiagų atrankos kriterijus: tai sudėtis ir grynumo lygis, ekologiškas išgavimo procesas, atsekamumas ir kiti veiksniai (pvz., konkrečių botaninių medžiagų biologinis skaidumas arba tvarumas).
  „L’Oréal“ taiko specialų kriterijų, vadinamą natūralumo koeficientu. Jis rodo pusiausvyrą tarp medžiagos kilmės ir išgavimo proceso metu atliekamos transformacijos. Kuo didesnis koeficientas, tuo natūralesnė medžiaga. Mūsų atrinktos sudedamosios medžiagos pasižymi itin geru efektyvumo ir natūralumo santykiu.
 • Kokios veikliosios medžiagos naudojamos „Botanicals Fresh Care“ priemonėse? Kodėl jos pasirinktos?
  Mes pasirinkome tris itin natūralias botanines medžiagas, pasižyminčias ypatingomis savybėmis:
  Eterinis pelargonijų aliejus  pasižymi švytėjimą sustiprinančia galia,
  Dažinių dygminų aliejus  gausus lipidų, todėl atkuria jų atsargas plaukų pluošte ir pasižymi    maitinamosiomis savybėmis
  Kalendrų sėklų aliejus  sustiprina plaukus.
 • Kaip išsirinkti „Botanicals Fresh Care“ priemones?
  „GERANIUM Radiance Remedy“ linijos priemonės suteikia plaukams daugiau švytėjimo. Ryškiausia linijos žvaigždė? Tai plaukų puoselėjamasis, nenuskalaujamas, švytėjimo suteikiantis tonikas. Jis veikia akimirksniu ir tobulai tinka dažytiems plaukams arba spindesį praradusiems plaukams .
  „CORIANDER Strength Cure“ linijos priemonės atgaivina ir sustiprina plaukus nuo šaknų iki galiukų. Ryškiausia linijos žvaigždė? Tai stiprumo suteikiantis nenuskalaujamas eliksyras, trapius plaukus apsaugantis nuo lūžinėjimo.
  • „SAFFLOWER Rich Infusion“ linijos priemonės giliai pamaitina sausus plaukus ir atkuria jų minkštumą. Ryškiausia linijos žvaigždė? Intensyvaus poveikio pomada, kuri suteikia švelnumo net ir sausiausiems plaukams , jų neapsunkindama.
 • „Botanicals Fresh Care“ ir „L’Oréal Paris“
  „Botanicals Fresh Care“ yra naujas „L’Oréal Paris“ prekės ženklas, sukurtas remiantis 110 metų patirtimi, žiniomis apie plaukų poreikius ir geriausiomis plaukus transformuojančiomis technologijomis. Mūsų įmonė sudedamosioms dalims taiko aukščiausios kokybės standartus ir griežčiausias saugumo bei efektyvumo vertinimo procedūras. Naujoves kuriame kartu su geriausiais sudedamųjų medžiagų augintojais.
SUŽINOKITE DAUGIAU

Sekite mus

@Botanicals_freshcare

Watch on instagram